Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Мі-100 (Україна)., Харьков, продажа Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Мі-100 (Україна)., Харьков, продам Разное Харьков на ВсеСделки - доска объявлений Харьков - 1020445

Категории

Реклама
Объявление

Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів Мі-100 (Україна). - Разное

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Разное, Украина, Харьков и область
Код: 1020445 Создано: 22-05-2020 16:23

Цена: 290 грн. ₴


Відлякувач від мишей та від щурів «Мі-100» - ефективний засіб боротьби з гризунами в житлових та нежитлових приміщеннях площею до 100 кв.м. Результат досягається за рахунок випромінювання мінливих ультразвукових хвиль і протягом тижня-півтора шкідники повністю зникають з охоронюваної території.
Відлякувач мі-100 працює абсолютно безшумно для людського вуха тому не завдає ніяких незручностей при роботі. Виробник забезпечив низьку ціну на відлякувач без шкоди його основним характеристикам. Мі-100 не тільки гарантує позбавлення від гризунів, але й здатен працювати в нестандартних умовах – при низькмх температруах, перепадах температур та рівня напруги в мережі.
Для початку використання достатньо помістити відлякувач гризунів у розетку. Прилад має кругову діаграму розповсюдження ультразвуку тому бажано його розмістити приблизно в центрі тієї площі, що хочете захистити від шкідників.
Придбати відлякувач від мишей та щурів «Мі-100» по самій низькій ціні без передплати з безкоштовною доставкою по Україні в нашому інтернет-магазині «I-Protect»!
Докладніше за т. О677190866Картинки
Контактные данные

Имя: alexandr
 
Контактный телефон: 0677190866
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *